Držáky DPS pro EXPERT A HOTBEAM 05

Datum: 08.10.2018
  | 
Kategorie: Příslušenství k Expert 04.6 a 10.6
Držáky desek plošných spojů a lišty s Flex podporou.

Všechny svorky a držáky desek plošných spojů z řady 40.5 lze použít na rework systémech EXPERT a spodních předehřevech HOTBEAM 05. Tyto výrobky poskytují volný prostor mezi topnou plochou a deskou plošných spojů o vzdálenosti 40,5 mm.

Svorky a držáky DPS mají magnetové patky, které jsou nejvíce flexibilní a drží DPS nad předehřevem. To je důležité zejména tehdy, když jsou desky plošných spojů nesymetrické, mají okrajové osazení nebo prostě vykazují neobvyklý tvar. Přednostně se svorky a drážky zaklapávají na vrchní stranu pouzdra.

Jedinečné tyče Flex podporují DPS s velkou plochou a vysokou váhou. Pružinové čepy se samočinně přizpůsobují topografii desek a zabraňují tomu, aby se sestava během přepracování prohýbala. Použití tohoto nástroje snižuje riziko zkroucení či deformace desek na minimum.

Pro opakovatelné procesy či archivaci kvalitních výsledků je nutné zajistit bezpečnou a stabilní fixaci elektronických sestav při procesu jejich přepracování.

Vhodné pro přístroje HOTBEAM 05, EXPERT 10.6 a EXPERT 04.6.

Nabídka všech svorek, držáků DPS a tyčí Flex:

Držák DPS 40.5

Čtyři podpěry snadno sestavíte dohromady a vytvoříte si tak nástroj pro snadnou podporu DPS. Můžete jej umístit na skleněnou plochu předehřevu (pouze pro HOTBEAM 04 a 05).

Magnetický držák

Držák DPS s magnetem, 40,5 mm, pro IR / IRD / IRH / IRF / HIF a DL / RD. Bezpečné a jednoduché uchycení DPS na malém místě. Magnetová patka drží nástroj a umožňuje nejvhodnější přístup k nerovným povrchům DPS.

Magnetický držák Easy Lock

Držák DPS s magnetem Easy Lock 40,5 mm, pro IR / IRD / IRH / IRF / HIF a DL / RD. Bezpečné a jednoduché uchycení D/S na malém místě. Funkce Easy Lock umožňuje mnohem jednodušší a rychlejší vyndání.

Podpěrná lišta DPS

Držák pro desku plošných spojů pro IR / IRD / IR. Rychlé a jednoduché upínání DPS je ideální pro obdélníkové tvary desek. Může být použito v kombinaci s magnetem.

Svorka na DPS

Svorka na DPS určená pro použití s IRF/HIF opěrkou nebo magnetickým držákem. Může být v uzamčené i otevřené poloze a po zasunutí desky se zasekne.

Upínací držák na DPS se třemi  svorkami

Držák DPS se třemi svorkami, výška 40,5 mm, pro IR / IRD / IRH / IRF / HIF a DL / RD. Určen pro upnutí malých a středních DPS. Pružinový, pohyblivý držák lze ovládat jednou rukou. Tři nastavitelné svorky se zachytávají i na okrajích zapuštěných DPS.

Opěrná lišta DPS Flex

Opěrná lišta DPS řady Flex, výška 40,5 mm. Pružinové kolíky držáku opatrně přitlačí DPS a jedním kliknutím ji tak jemně zafixují. Opěrná lišta je navržena tak, aby zabránila ohýbání, zkroucení a deformaci DPS při jejím zahřátí a zpracování.

  • SF36.1001: 10 pinů, délka 440 mm, určená pro HIF 08 a IR předehřevy.
  • SF36.1002: 12 pinů, určená pro HIF 09.
  • SF36.1005: 18 pinů, určená pro HIF 10.

Svorky, držáky a opěrné lišty pro DPS


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

ve všech produktech